Tétel

Rufpreis:

1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD

Beschreibung:

Vegyes művészeti könyvtétel, 4 db: Georg Kolbe Zeichnungen. Einleitung von Wilhelm Pinder. Berlin, én., Rembrandt Verlag. Német nyelven. Javított gerincű, kopott, foltos kartonált papírkötésben.; Robert Jordan: Daumier. Életrajzi regény. Ford.: Lontay László. Bp., 1976., Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.; Henri Perruchot: Seurat élete. Ford.: Görög Lívia. Bp., 1977., Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.; Pablo Picasso. Szerk.: Katona Tamás. Bp., 1969., Zrínyi. Kiadói kartonált papírkötés.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras