Végvári Lajos: Szolnoki művészet. 1852-1952. Bp., 1952, Művelt Nép. Fe... https://www.darabanth.com/de/383-Fernauktion/383.0/Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~1000006/Vegvari-Lajos-Szolnoki-muveszet-1852-1952-Bp-1952-Muvelt-Nep-Fekete-feher-fotokkal-il~II2282598
2282598
16610
383
Books: Architecture, Art
Rufpreis:
1 000 HUF 2,71 EUR , 3,13 USD
Beschreibung: Végvári Lajos: Szolnoki művészet. 1852-1952. Bp., 1952, Művelt Nép. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kopott félvászon-kötés, kopott borítóval.Megjelent 3000 példányban.
: sza