Verne Gyula: Három orosz és három angol kalandjai. Ford.: Nagy István. Bp.,én.,Franklin, 233+1 p. Szövegközti fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói aranyozott, festett illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval, az elülső borítón a vászonon sérüléssel.