Tétel

Rufpreis:

800 HUF

Beschreibung:

Kolligátum a Modern Könyvtár 4 kötetéből: Ujhelyi Nándor: Arisztokratizmus. Némely hanyag és töredékes eszméje Theodor D'Yhkassar uriembernek.; Lukács György: Esztétikai kultura. Tanulmányok.; Dr. Varjas Sándor: Az álomról. Freud álomelmélete.; Szilágyi Géza: Ez Pest! Bp.,[1914-1913],Athenaum, 56; 91+1;79+1;48 p. Átkötött kissé kopott aranyozott gerincű félvászon-kötés, márványozott lapélekkel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit