Miskolc virágmintás kerámia tál, kézzel festett, jelzett, kisebb sérü... https://www.darabanth.com/de/382-Fernauktion/382.0/Porzellan-Keramik-Glass/Keramiken~500004/Miskolc-viragmintas-keramia-tal-kezzel-festett-jelzett-kisebb-serulesekkel-mazhibakka~II2275182
2275182
11076
382
Art-ceramics
Beschreibung: Miskolc virágmintás kerámia tál, kézzel festett, jelzett, kisebb sérülésekkel, mázhibákkal, d: 23,5 cm
: karap_norbert