Gläser Zahl der Lose: 119
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2195933
11418
382
Glass-objects
Piros, üveg váza, apró kopásokkal, m: 24,5 cm
2219004
11419
382
Glass-objects
Kristály üveg hamutál, apró kopásnyomokkal, d: 13 cm, m: 5 cm
2056225
11420
382
Glass-objects
Lila üvegváza, kopásnyomokkal, m: 22,5 cm
2088815
11421
382
100
Glass-objects
Üveg bonbonier, jelzés nélküli, címkés ragasztással, préselt, kis csorbával, apró karcolásokkal 12,5x8,3cm m:7,5 cm
2215660
11422
382
Glass-objects
Dekoratív narancssárga üvegtál, apró kopásokkal, d: 31 cm
2241691
11423
382
Glass-objects
Öntött üveg váza. Kopott. m: 27,5 cm
2238008
11424
382
Glass-objects
Süteményes üvegtál formába öntött, karcolásokkal. d: 32 cm
2056146
11425
382
Glass-objects
Buborékos lila üvegnehezék, kis sérüléssel, d: 8 cm
2127834
11426
382
Glass-objects
Matt felületű modern üveg gyertyatartó, m: 8 cm, d: 7 cm
2128044
11427
382
Glass-objects
Barna kakas-korona logós üveg, kopásnyomokkal, m: 30 cm + 2 db átlátszó üveg, m: 18 cm 2127863
11428
382
Glass-objects
Kis üvegfiók és rombusz alakú üvegedény, kis kopásnyomokkal, 4,5×7,5 és 7×5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF