Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 30
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2274644
30930
382
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1890. "Budapesti Korcsolya győző érem 1890 / Budai Polgári Lövész Egylet" jelzett Ag érem díszes keretben füllel. Szign.: A. Scharff (26,12g/53mm) T:2 2219574
30931
382
4600
Numismatik
2215907
30932
382
Numismatik
2274533
30933
382
Numismatik
~1910. "Magyar Testgyakorlók Köre Verseny Díj / Bátorság Buzgalom Barátság" jelzett Ag díjérem füllel "S.G.A." gyártói jelzéssel (11,82g/0.800/30x28mm) T:2 2207224
30934
382
Numismatik
2234832
30935
382
3400
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) 1925. "Magyar Athletikai Club 1875-1925" ezüstözött Br emlékérem peremén "LUDVIG B" gyártói jelzéssel (60mm) T:2,2- ezüstözés kopott HP 1413v
2117951
30936
382
Numismatik
2215603
30937
382
Numismatik
2271541
30938
382
7500
Numismatik
~1930. "Magyar Testgyakorlók Köre 1888" Ag emlékérem, "SGA" és "FM" gyártói jelzésekkel (22,48g/42mm) T:1- ph.
2271529
30939
382
Numismatik
~1930. "Magyar Úszó Egyesület(?)" jelzett Ag díjérem füllel, koszorú rátéttel "S.G.A." gyártói jelzéssel (br. 24,14g/0.800/36mm) T:2 patina Hungary ~1930. "Magyar Úszó Egyesület(?) (Hungarian Swimming Association(?))" hallmarked Ag award medal with ear and with "S.G.A." makers mark (gr. 24,14g/0.800/36mm) C:XF patina 2251026
30940
382
Numismatik
2223672
30941
382
Numismatik
1934. "Magyar Királyi Testnevelési Főiskolai Sport Club 1925 / 1933-34" Br díjérem, "LUDVIG" gyártói jelzéssel (30mm) + 1936. "Magyar Királyi Testnevelési Főiskolai Sport Club 1925 / 1935-36. 80m gát II." ezüstözött Br díjérem "LUDVIG" gyártói jelzéssel (40mm) T:2,2-
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF