Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 30

1890. "Budapesti Korcsolya győző érem 1890 / Budai Polgári Lövész Egylet" jelzett Ag érem díszes keretben füllel. Szign.: A. Scharff (26,12g/53mm) T:2
30930.

Rufpreis:
4 000 HUF
27

30931.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

30932.

Rufpreis:
4 000 HUF

~1910. "Magyar Testgyakorlók Köre Verseny Díj / Bátorság Buzgalom Barátság" jelzett Ag díjérem füllel "S.G.A." gyártói jelzéssel (11,82g/0.800/30x28mm) T:2
30933.

Rufpreis:
2 000 HUF
9

30934.

Rufpreis:
1 400 HUF

Berán Lajos (1882-1943) 1925. "Magyar Athletikai Club 1875-1925" ezüstözött Br emlékérem peremén "LUDVIG B" gyártói jelzéssel (60mm) T:2,2- ezüstözés kopott HP 1413v
30935.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

30936.

Rufpreis:
1 400 HUF

30937.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

~1930. "Magyar Testgyakorlók Köre 1888" Ag emlékérem, "SGA" és "FM" gyártói jelzésekkel (22,48g/42mm) T:1- ph.
30938.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

~1930. "Magyar Úszó Egyesület(?)" jelzett Ag díjérem füllel, koszorú rátéttel "S.G.A." gyártói jelzéssel (br. 24,14g/0.800/36mm) T:2 patina Hungary ~1930. "Magyar Úszó Egyesület(?) (Hungarian Swimming Association(?))" hallmarked Ag award medal with ear and with "S.G.A." makers mark (gr. 24,14g/0.800/36mm) C:XF patina
30939.

Rufpreis:
6 000 HUF

30940.

Rufpreis:
3 000 HUF

1934. "Magyar Királyi Testnevelési Főiskolai Sport Club 1925 / 1933-34" Br díjérem, "LUDVIG" gyártói jelzéssel (30mm) + 1936. "Magyar Királyi Testnevelési Főiskolai Sport Club 1925 / 1935-36. 80m gát II." ezüstözött Br díjérem "LUDVIG" gyártói jelzéssel (40mm) T:2,2-
30941.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF