Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 41
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2270365
11502
382
Sculptures, statuettes, plaques
Afrikai faragott fa szobor, kis sérülésekkel, m: 39 cm
2270380
11503
382
Díszes faragott keleti (indonéz?) fa szobor, m: 45 cm 2270386
11504
382
Díszes faragott indonéz fa szobor, apró lepattanással, m: 30 cm 2270396
11505
382
Keleti fa szobor, kopásokkal, m: 38 cm
2270428
11506
382
Pipázó pásztor, festett fém szobor, jelzés nélkül, m: 35 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF