Tétel

Katalognummer:

13279.
Beendet 382. Fernauktion
Militaria

Rufpreis:

1 000 HUF

13

Beschreibung:

'Háborús emlékek', I. világháborús fotóalbum, aranyozott, osztrák-magyar és német címeres elülső borítóval, fűzött papírkötésben, kissé kopott borítóval, kijáró lapokkal, foltos, 26x20 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : ra