Tétel

Katalognummer:

11732.
Beendet 382. Fernauktion
Flohmarkt

Rufpreis:

4 000 HUF

Beschreibung:

Régebbi asztali tükör, esztergált fa, egy fiókkal, erősebb kopásnyomokkal, bal oldali oszlop tetején kisebb sérüléssel, fiók alján repedéssel, kulcs nélkül, 56,5×47,5×24 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert