Tétel

Katalognummer:

13441.
Beendet 382. Fernauktion
Drucksachen

Rufpreis:

1 400 HUF

Beschreibung:

1914 Szanatorium Naptár. 1914. Kiadja: József Király Herceg Szanatórium Egyesület. Nagyvárad, Nagyváradi Nyomda- és Újság Vállalata. Kiadói aranyozott, festetett egészvászon-kötés, kopott borítóval, két foltos lappal. Benne számos korabeli reklámmal, fekete-fehér fotókkal, érdekes írásokkal, közte: Bársony István: A varjak c. novellájával.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : hsz