Stich

Zahl der Lose: 56

1936 Némethy Béla (1897-1984): Göcseji falu utcája, linómetszet, papír, jelzett, hullámos, foltos, kis szakadással, a széleken ragasztásnyomokkal, 24x29 cm
11038.

Rufpreis:
1 000 HUF
29

Johann Christoph Haffner (1668-1754) metszése: Des Königs Residenzstadt, Visianour in Kun Kan (Visianour királyi város, Goa közelében, India), 1720-50 körül. Rézmetszet, papír, apró foltokkal, paszpartuban. 25×33 cm / Johann Christoph Haffner (1668-1754) sculpsit: King's residency, Visianour in Kun Kan (near Goa, India), around 1720-1750. Engraving on paper, a bit spotty, in passepartout. 25×33 cm
11039.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
35,71

Cserépy Árpád (1859-1907): 'Az Istenért, a hazáért, a szabadságért' II. Rákóczi Ferenc zászlóbontása 1703 év tavaszán Beregszász város piaczterén. Nyomat, papír,.Jelezve jobbra lent a nyomaton. Foltos, apró felületi sérülésekkel. 40×53 cm. Ritka!
11040.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
29,22

1861  Lapujtói és gombai kő- és bronz-kori régiségek I-IX.. Archaeologiai Közlemények,  Csak az első 5 kőnyomatos tábla 26x34 cm.
11041.

Rufpreis:
3 000 HUF
9,74

cca 1900 Dürer-metszet reprodukciója, fametszet, papír, 25x19 cm
11042.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1840 Thyrnstein an der Donau acélmetszet. 12x19 cm Üvegezett keretben
11043.

Rufpreis:
1 600 HUF
5,19

cca 1840 Göttwic zarándokok acélmetszet. 15x19 cm Üvegezett keretben
11044.

Rufpreis:
1 600 HUF
5,19

cca 1800 Stift Göttweih rézmetszet. 22x33 cm Üvegezett keretben
11045.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
8,44

cca 1780 Stein an der Donau rézlmetszet. 19x28 cm Üvegezett keretben
11046.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
8,44

cca 1840 Solfatorra és Puzzoli acélmetszet. 11x15 cm Üvegezett keretben
11047.

Rufpreis:
1 600 HUF
5,19

11048.

Rufpreis:
2 000 HUF

11049.

Rufpreis:
10 000 HUF
32,47

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF