1936 Némethy Béla (1897-1984): Göcseji falu utcája, linómetszet, papír, jelzett, hullámos, foltos, kis szakadással, a széleken ragasztásnyomokkal, 24x29 cm
Johann Christoph Haffner (1668-1754) metszése: Des Königs Residenzstadt, Visianour in Kun Kan (Visianour királyi város, Goa közelében, India), 1720-50 körül. Rézmetszet, papír, apró foltokkal, paszpartuban. 25×33 cm / Johann Christoph Haffner (1668-1754) sculpsit: King's residency, Visianour in Kun Kan (near Goa, India), around 1720-1750. Engraving on paper, a bit spotty, in passepartout. 25×33 cm
Cserépy Árpád (1859-1907): 'Az Istenért, a hazáért, a szabadságért' II. Rákóczi Ferenc zászlóbontása 1703 év tavaszán Beregszász város piaczterén. Nyomat, papír,.Jelezve jobbra lent a nyomaton. Foltos, apró felületi sérülésekkel. 40×53 cm. Ritka!