Stich

Zahl der Lose: 56

Kilátás a vörös kereszttől a dévéni hegyen - Ausicht vom rothen Kreutze auf dem Thebner Berg. Litográfia Szerelmey M: műhelyéből. cca 1850 . 22x16 cm
11025.

Rufpreis:
4 000 HUF
12,99

cca 1710 Jacob Frey  Dominichin után.: Vilor fiam plusquam factus sum, et humilis ero in occulis meis. Rézmetszet. 31x38 cm
11026.

Rufpreis:
10 000 HUF
32,47

1898-99 Illustrirte Frauen-Zeitung 2 db divat illusztrációja. Színes fametszet, papír, üvegezett fa keretben, 30,5x24 cm
11027.

Rufpreis:
3 000 HUF
9,74

Vurum József (1763- 1838) székesfehérvári, váradi, és nyitrai püspök, litográfia, a szélén szakadással,folttal, 55x35 cm
11028.

Rufpreis:
1 000 HUF

11029.

Rufpreis:
10 000 HUF
32,47

Cecil Boult (1819-1895) festménye után: Line, Sir, line!. Színes litográfia, papír, kasírozva, lap jobb szélén szakadással. Üvegezett fa keretben. 19,5x29,5 cm
11031.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
12,34

Cecil Boult (1819-1895) festménye után: I should say your horse woulkd die. Színes litográfia, papír, kasírozva, lap alján szakadással, lap jobb szélén folttal. Üvegezett fa keretben. 19,5x29,5 cm
11032.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,69

Cecil Boult (1819-1895) festménye után: Riding to sell (lovaglás). Színes litográfia, papír, kasírozva. Üvegezett fa keretben. 19,5x29,5 cm
11033.

Rufpreis:
5 000 HUF
16,23

Cecil Boult (1819-1895) festménye után: Four imperial crowners (lóugratás). Színes litográfia, papír, kasírozva. Üvegezett fa keretben. 19,5x29,5 cm
11034.

Rufpreis:
5 000 HUF
16,23

11035.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
45,45

Brixen tyroli város látképe, acélmetszet, (J. M. Kolt metszette L. Lange festménye után), paszpartuban, üvegezett fa keretben, 18x13 cm
11036.

Rufpreis:
1 600 HUF
5,19

'Runcelstein bei Bozen', Runkelstein kastély látképe Dél-Tirolban, acélmetszet, (J. Riegel metszette L. Lange festménye után), paszpartuban, üvegezett fa keretben, 18x14 cm
11037.

Rufpreis:
1 600 HUF
5,19

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF