Tétel

Rufpreis:

3 000 HUF

19

Beschreibung:

Varga Ágnes (?-): Öltözködők. Olaj, karton, hátoldalán címkén feliratozott, fa keretben, 58×43 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf