Teleky-Vámossy Árpád (1900-?): Gondolatokban elmerülve. Olaj, vászon, ... https://www.darabanth.com/de/382-Fernauktion/382.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Teleky-Vamossy-Arpad-1900-Gondolatokban-elmerulve-Olaj-vaszon-jelzett-Diszes-kisse-~II2269109
2269109
10343
382
60000
Rufpreis:
60 000 HUF 162,60 EUR , 187,50 USD
Beschreibung: Teleky-Vámossy Árpád (1900-?): Gondolatokban elmerülve. Olaj, vászon, jelzett. Díszes, kissé sérült fa keretben. 83x65 cm
: pelikán_kristóf