Ismeretlen cirill betűs jelzéssel, feltehetően orosz vagy szovjet grafikus munkája: Halászbástya, Budapest. Rézkarc, papír, számozott (11/20), lap alján kisebb felületi sérülésekkel és folttal. Díszes, régebbi üvegezett fa keretben, 30×20 cm