Foto Zahl der Lose: 482
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2273259
12648
382
Photo
1929 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, a szerző által feliratozott vintage fotó (Budapest, ez a szerző 112. sz. felvétele), 5,2x7 cm
2273258
12649
382
Photo
cca 1933 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából pecséttel jelzett vintage fotó (Jégvirág), 17,5x12,6 cm
2273255
12650
382
Photo
cca 1933 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából pecséttel jelzett vintage fotó (Béka), 8,6x10,7 cm
2273253
12651
382
Photo
cca 1932 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából pecséttel jelzett vintage fotó (Fekete bárány), 13x15,9 cm
2273251
12652
382
11000
Photo
1929 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, a szerző által feliratozott vintage fotó (Vihnye, ez a szerző 266. sz. felvétele), felületén törésvonal, 8,6x5,9 cm
2273246
12653
382
Photo
cca 1931 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából jelzés nélküli vintage fotó, 8,5x5,6 cm
2273242
12654
382
11000
Photo
cca 1933 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, a szerző által feliratozott vintage fotó (Ranunculus acer), sarkán törésvonal, 16,8x11,5
2273239
12655
382
11000
Photo
cca 1932 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, a szerző által feliratozott, pecséttel jelzett és aláírt vintage fotó (Tolnai Marika), három sarkán törésvonal, 18x13 cm 2273272
12656
382
Photo
cca 1933 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, a szerző által feliratozott vintage fotó (Reggeli), 10,8x8 cm
2273273
12657
382
Photo
cca 1935 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, feliratozott vintage fotó (Lepke), 17x11,5 cm
2273274
12658
382
Photo
cca 1934 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából jelzés nélküli vintage fotó (Fotós témára várva), 5,6x8,4 cm
2273275
12659
382
Photo
cca 1935 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, pecséttel jelzett vintage fotó (Káposztalepke), 16,5x11,6 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF