Foto

Zahl der Lose: 482

cca 1875 Palmer Andor (cca 1857-1896) m. kir.  főbányabiztos, nagybányai tűzoltó-főparancsnok, a Nagybánya és vidéke újságírója, később szerkesztője, keményhátú fotó Szabó Sándor műterméből (Belényes?), 10x6 cm
12793.

Rufpreis:
2 000 HUF
15

cca 1868 gróf Wartenslebenné portréja, keményhátú fotó Tauffner Gyula kolozsvári (Klausenburg/Cluj) műterméből, 10x6 cm
12794.

Rufpreis:
3 000 HUF
11

1873 Létay Károly (1847-1916) vármegyei árvaszéki nyilvántartó portréja, keményhátú fotó, 10x6 cm
12795.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1900 Kvatsák Irma (1885k-1909) portréja, keményhátú fotó, Olga oravicai (Oravicabánya/ Oravita/Orawitza) műterméből, 10x6 cm
12796.

Rufpreis:
1 600 HUF

Színészeket ábrázoló kisméretű fotók (Belmondo, Virna Lisi, Gassmann, stb.), hátoldalon ragasztásnyommal, 20 db, vegyes méretben
12797.

Rufpreis:
1 800 HUF

1888 Krammer Teréz operaénekesnő dedikált fotója 11x17 cm
12798.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1900-1910 Fedák Sári, fotólap, 14x9 cm
12799.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1900-1910 X. Piusz, fotólap, 14x9 cm
12800.

Rufpreis:
1 000 HUF

1903-1904-1909 Lovag rakoszyni Kempski János 3 db fotója, keményhátú fotók, Arad, Kossak József (2 db) és Wien, C. Pietzner műtermeiből, kettő a hátoldalán feliratozva, egy fotó Kempski János által dedikált a nővérének, kettő kopott, a felületükön folttal, 21x13 cm és 16x11 cm közötti méretben
12801.

Rufpreis:
5 000 HUF

1969 Kovács Zsuzsa operett énekes, Kotnyek Antal (1921-1990) budapesti fotóriporter hagyatékából 15 db vintage NEGATÍV, 6x6 cm
12802.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1969 Beatles együttes, 3 db mai nagyítás Fekete György (1904-1990) budapesti fényképész gyűjtéséből, + hozzáadva John Lennon (1940-1980) c. könyvet, amely korábban könyvtári példány volt
12803.

Rufpreis:
2 400 HUF

1948 Fabian Flynn (1919-1997) katolikus pap látogatása az amerikai katolikus segélyszolgálat (National Catholic Welfare Conference, War Relief Services) alkalmazottjaként Magyarországon, II. világháború utáni segélyszállítmány kapcsán. Flynn és magyar munkatársai, segítői szemlét tartanak a raktárban, Budapest belvárosában, a Kárpátia udvar pincéjében. Salvator nővérek egy tagja, egy feltehetően magyar pap, civilek, katonák (?) és a segélyszállítmány (ruházat, lábbeli) a felvételeken. Össz. 4 db vintage fotó: ebből 2 db Orelly műterméből, hátoldalán pecséttel jelzett és sarkaiban sérült, 17,5x24 cm; 2 db jelzés nélküli fotólap, jó állapotban, hátoldala kissé foltos, 13,5x8,5 cm. / 1948 Fabian Flynn (1919-1997) catholic priest visits Hungary as member of National Catholic Welfare Conference, War Relief Services. Total of 4 pcs of vintage photos showing him and his colleagues in the centre of Budapest, in the cellar of Kárpátia-udvar (yard), which was the warehouse. 2 photos from the studio of Orelly, with the stamp of the studio, with some damage in the corners, 17x5x24 cm. 2 photocards, 13,5x8,5 cm.
12804.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF