15631.
Beendet 382. Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
3 800 HUF
10,30 EUR, 11,88 USD
Szepes Béla: Gólkirályok, labdaművészek. A futballvilág hősei. Bp., 1957, Sport. Kiadói félvászon kötésben, kissé kopottas állapotban.