15006.
Beendet 382. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
Sven Hedin: Ma Csung-Jin menekülése. Vitéz Mezey Dénes fordítása. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., én., Franklin. 67 képpel illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, szakadt címlappal, de egyébként jó állapotban.