Nansen Fridtjoff: Grönlandon át hócipőn. Eredeti műve után írta: Dr. Jankó János. Bp.,1897, Eggenberger (Hoffmann Alfréd.) Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.