17081.
Beendet 382. Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
Közép-Dunavidék vízgazdálkodási keretterve. I. kötet. Kézirat. Szolgálati használatra. Bp., 1965, az OVF Vízügyi Tervező Vállalat kiadása. Félvászon kötésben, kopott, foltos állapotban. 486. sorszámmal.