17084.
Beendet 382. Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
800 HUF
2,17 EUR, 2,50 USD
Konkoly Kálmán: Magyar alkotók. Hírneves magyar tudósok, művészek, szakemberek műhelyéből. Bp., 1942, Singer és Wolfner. Kiadói félvászon kötésben, enyhén kopottas állapotban.