Tóth Ervin: A japán fametszet. Ars Mundi sorozat V. kötete. Bp, 1943, Officina. Második kiadás. 32+4 p.+33 t. (Egy színes táblával, a többi fekete-fehér.) Félvászon-kötés, kissé kopott gerinccel, de egyébként szép állapotban. A szerző által aláírt példány. Megjelent 100 példányban, számozatlan példány.