Nékám LÃvia: Meisseni porcelán a Budapesti Iparművészeti Múzeum gyűjte... https://www.darabanth.com/de/382-Fernauktion/382.0/Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~1000006/Nekam-Livia-Meisseni-porcelan-a-Budapesti-Iparmuveszeti-Muzeum-gyujtemenyeben-Bp-1980-~II2198865
2198865
16685
382
Books: Architecture, Art
Rufpreis:
1 000 HUF 2,71 EUR , 3,13 USD
Beschreibung: Nékám LÃvia: Meisseni porcelán a Budapesti Iparművészeti Múzeum gyűjteményében. Bp., 1980, Corvina. Szelényi Károly szÃnes és Wagner Richárd fekete-fehér fotóival illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, papÃr védÅ‘borÃtóban. Kissé kopott borÃtó.
: kozár_edit