Tétel

Rufpreis:

2 400 HUF

Beschreibung:

Kolligátum elbeszélésekből: A kegyetlen Henrik., A legjobb könyv.; Az osztriga-héj.; Egy indus hálája.; Jó ember.; Egy nehéz dolog.; Kis gyermekeknek is jóltévőknek kell lenni.; Wilson Vilmos.; Te, kihez hasonlitasz? Pest-Bp., é.n.-1871-1884-1885, Hornyánszky V., 22+30+29+27+27+27+23+30 p. Átkötött aranyozott gerincű egészvászon-kötés, foltos, kissé kopott borítóval, részben bekötött papírborítókkal.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : ra