Panne's Miniatur-Almanach für 1853, mit 12 brillanten Stahlstichen. Leipzig und Dresden, 1853, Panne's12 acélmetszettel illusztrált miniatűr évkönyv, német nyelven. Több korabeli reklámmal. Sérült és foltos félvászon kötésben, helyenként sérült és hiányos lapokkal.