Keramiken Zahl der Lose: 68
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2052828
11102
381
Art-ceramics
Hygenia? mitológiai női fej,kerámia dombormű plakett, ,múzeumi replika, jelzett, d: 12 cm
2228771
11103
381
Art-ceramics
Jerna Holland pisztráng figura, kis kopásnyomokkal, m: 17 cm
2264690
11104
381
Art-ceramics
3 db kerámia tárgy, kézzel festett, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, lepattanással, 13×10 és 11×5×5 cm 2265374
11105
381
Art-ceramics
Virágmintás kerámia teáskanna, jelzett, mázhibákkal, kis kopásnyomokkal, 22×20×11 cm 2264471
11106
381
Art-ceramics
Delft holland kékfestéses kerámia cipő alakú "hamutál", jelzett, kopásnyommal, 14x5 cm
2264461
11107
381
Art-ceramics
Delft holland kékfestéses kerámia tányérka és hamutál, 2 db, jelzettek, a hamutálon máz alatti repedésekkel, kopásnyomokkal, az alján apró lepattanással, karcolásnyomokkal, tányérka alján apró mázhibával és apró lepattanással, hamutál: d: 20,5 cm, tányérka: 16x13 cm 2265457
11108
381
Art-ceramics
Ón fedeles kerámia sörös korsó, kopásnyomokkal, m: 21 cm 2247296
11109
381
Art-ceramics
Kancsó fülekkel és 6 db rá akasztható röviditalos kupicával, mázas kerámia, jelzés nélkül, kancsón csorbákkkal, m: 21 és 4,5 cm + 4 db kávés csésze és 6 db alj, mázas kerámia, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF