30793.
Beendet 380. Fernauktion
Sportpreise und Sportgedenkmedaillen
10 000 HUF
27,10 EUR, 31,25 USD
1934. "Olaszország - Magyarország 1934. VIII. 19." zománcbetétes, részben aranyozott, ezüstözött sport emlékplakett a budapesti atlétikai versenyről(?), "ARKANZAS BPEST" gyártói jelzéssel (61x41mm) T:1-,2 kopott ezüstözés