Tétel

Katalognummer:

13062.
Beendet 380. Fernauktion
Drucksachen

Rufpreis:

8 000 HUF
21,68 EUR, 25,00 USD

Beschreibung:

1964-1967 Fővárosi Villamosvasút Műszaki Szemle 9 száma: 1964. szept. 13. sz., 1965. szept. 17. sz., december. 18. sz., 1966. VI. évf. 1-4. sz. (teljes évfolyam.), 1967. VII. évf. 1.,4. sz. Bp., KÖZDOK. Papírkötésben, az egyik gerincén kis szakadásokkal, egy másik hátsó borítóján sérüléssel. Megjelent 290, 300., és 310 példányokban. Ritka!

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : scanner