Olvashatatlan cirill betűs jelzéssel, feltehetően orosz vagy szovjet f... https://www.darabanth.com/de/380-Fernauktion/380.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/Olvashatatlan-cirill-betus-jelzessel-feltehetoen-orosz-vagy-szovjet-festo-alkotasa-Csonakaz~II2247908
2247908
10326
380
Beschreibung: Olvashatatlan cirill betűs jelzéssel, feltehetően orosz vagy szovjet festő alkotása: Csónakázó. Olaj, vászon: Fa keretben, 30×45 cm
: kozár_edit