Muzsnay Ákos (1945-): Táj II. Színes rézkarc, merített papír. Jelzett ... https://www.darabanth.com/de/380-Fernauktion/380.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/Muzsnay-Akos-1945-Taj-II-Szines-rezkarc-meritett-papir-Jelzett-es-datalt-Muzsnay-199~II2243282
2243282
10184
380
Beschreibung: Muzsnay Ákos (1945-): Táj II. Színes rézkarc, merített papír. Jelzett és datált (Muzsnay 1996), számozott 9/20. Üvegezett fa keretben, 33,5×24 cm
: kozár_edit