Tétel

Katalognummer:

12267.
Beendet 380. Fernauktion
Foto

Rufpreis:

5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD

Beschreibung:

cca 1960-1990 Színházi és filmes fotók, többségében magyar, kisebb részben külföldi, több neves színésszel: Ruttkay Éva, Sztankay István, Tahi-Tóth László, Schubert Éva, Romy Schneider, Gina Lollobrigida stb. Több hátoldalán pecséttel jelzett és feliratozott. Többségében fekete-fehér, kisebb részben színes felvétel. Néhány sérült, hiányos 8,5x12,5 és 24x29,5 cm közötti méretekben

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert