cca 1875 Nagy Imréné Benza Ida (1846-1880) magyar operaénekesnő (drámai szoprán) és csecsemő gyermeke. keményhátú fotó Doctor Albert pesti műterméből, kissé kopott és alján sérült, 13,5x9,5 cm