15617.
Beendet 380. Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
Szepes Béla: Gólkirályok, labdaművészek. A futballvilág hősei. Bp., 1957, Sport. Kiadói félvászon kötésben, kissé kopottas állapotban.