Vágó József: Városokon keresztül. Bp., 1930, Bíró Miklós, 1 t. (címkép)+193+1 p.+79 t. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Egyetlen kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval és gerinccel.