17153.
Beendet 380. Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 600 HUF
4,34 EUR, 5,00 USD
Melczer Miklós: A negyedik nemibetegség. Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat Könyvtára CLX. kötet. Bp.,1938., Rényi Károly, VI+222 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.