Benedek Elek: Mária. Regény levelekben. A borító illusztrációja Nagy Kálmán munkája. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp.,[1928],Singer és Wolfner, 157 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötésben, a borítón kis kopásnyomokkal, hiányzó elülső szennylappal.
Clara Nast: Csöppike az iskolában. Gáspárné Dávid Margit fordítása. Galambos Margit, és Mühlbeck Károly rajzaival. Bp.,1930, Nova. Második kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval, ajándékozási sorokkal.
Clara Nast: Csöppike a pajkos kis leány. Gáspárné Dávid Margit fordítása. Galambos Margit, és Mühlbeck Károly rajzaival. Bp.,1930, Nova. Második kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötésben, kopottas borítóval, laza fűzéssel, ajándékozási sorokkal.
G. de Horne Vaizey: Féltucat lány. Elbeszélés fiatal lányok számára. D. Róna Emy rajzaival. Fordította: Wiesner Juliska. Bp.,1943, Dante. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.