Tétel

Rufpreis:

2 400 HUF

Beschreibung:

Eöttevényi Olivér: Ferenc Ferdinánd. Bp.,(1942),Kir. M. Egyetemi Nyomda, 391 p.+ 4 (fekete-fehér képtáblák) t. A borító rajza Végh Gusztáv munkája. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kiadói szakadt, kissé hiányos papír védőborítóban,

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit