Zsolnay virág mintás kompótos készlet 6 db csésze d: 12,5 cm aljjal. K... https://www.darabanth.com/de/379-Fernauktion/379.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500005/Zsolnay-virag-mintas-kompotos-keszlet-6-db-csesze-d-12-5-cm-aljjal-Kezzel-festett-jelzett-~II2242698
2242698
11127
379
Beschreibung: Zsolnay virág mintás kompótos készlet 6 db csésze d: 12,5 cm aljjal. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal.
: karap_norbert