Tétel

Katalognummer:

13304.
Beendet 379. Fernauktion
Plakat

Rufpreis:

8 000 HUF
21,68 EUR, 25,00 USD

Beschreibung:

Nemes Török János (1900?-1980): Idős hölgy. Akvarell, papír. Jelzett, 41x32 cm Üvegezett keretben.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit