Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 633

Olvashatatlan jelzéssel: Bábszínház, rézkarc, papír, üvegezett fa keretben, 36×49 cm
10589.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Olvashatatlan jelzéssel: Bokor fával, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 23×29 cm
10590.

Rufpreis:
2 400 HUF

Jelzés nélkül, feltehetően XIX. sz. osztrák festő: Olasz lány. Olaj, karton. Régi, kissé sérült üvegezett keretben, 35×27 cm / Unsigned, probably work of an Austrian painter. Italian girl. Oil on panel. Framed with glass. 35×27 cm
10591.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Jelzés nélkül: Arab férfiak. Olaj, karton. Historizáló stílusú fa keretben, 25×35 cm / Unsigned. Arab men. Oil on panel. Framed. 25x35 cm
10592.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10593.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Jelzés nélkül, feltehetően XX. sz. első évtizedeiben működött (nagybányai?) festő: Téli táj. Olaj, vászon. Szecessziós, kissé sérült fa keretben. 38x48 cm
10594.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Jelzés nélkül: Párizs. Olaj, vászon. Keretben. 61x90 cm
10595.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Jézus, orthodox ikon, tojástempera, fa, apró lepattanással, karcolásokkal, 19,5x13,5 cm
10596.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jelzés nélkül: Könyöklő. Tus, toll, papír, kasírozva, üvegezett keretben, 15×11 cm
10597.

Rufpreis:
4 000 HUF

Jelzés nélkül: Enteriőr Unicum üveggel. Ceruza, akvarell, papír. Üvegezett fa keretben. 22x34 cm
10598.

Rufpreis:
8 000 HUF

Petőfi mellképe egy jegyzetlapon, ceruza, papír, jelzés nélkül, a jegyzetlap szélén hiánnyal, d: 5,5 cm, 20x14 cm
10599.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jelzés nélkül: Téli utca. Akvarell, papír, sérült. 18x30 cm
10600.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF