Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 633
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2047972
10589
379
24000
Olvashatatlan jelzéssel: Bábszínház, rézkarc, papír, üvegezett fa keretben, 36×49 cm
1799612
10590
379
Olvashatatlan jelzéssel: Bokor fával, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 23×29 cm
2241458
10591
379
28000
Jelzés nélkül, feltehetően XIX. sz. osztrák festő: Olasz lány. Olaj, karton. Régi, kissé sérült üvegezett keretben, 35×27 cm / Unsigned, probably work of an Austrian painter. Italian girl. Oil on panel. Framed with glass. 35×27 cm 2241630
10592
379
Jelzés nélkül: Arab férfiak. Olaj, karton. Historizáló stílusú fa keretben, 25×35 cm / Unsigned. Arab men. Oil on panel. Framed. 25x35 cm
2240531
10593
379
26000
2238077
10594
379
Jelzés nélkül, feltehetően XX. sz. első évtizedeiben működött (nagybányai?) festő: Téli táj. Olaj, vászon. Szecessziós, kissé sérült fa keretben. 38x48 cm 2238085
10595
379
Jelzés nélkül: Párizs. Olaj, vászon. Keretben. 61x90 cm 2199353
10596
379
Jézus, orthodox ikon, tojástempera, fa, apró lepattanással, karcolásokkal, 19,5x13,5 cm 2188900
10597
379
Jelzés nélkül: Könyöklő. Tus, toll, papír, kasírozva, üvegezett keretben, 15×11 cm
2195514
10598
379
Jelzés nélkül: Enteriőr Unicum üveggel. Ceruza, akvarell, papír. Üvegezett fa keretben. 22x34 cm
2247726
10599
379
Petőfi mellképe egy jegyzetlapon, ceruza, papír, jelzés nélkül, a jegyzetlap szélén hiánnyal, d: 5,5 cm, 20x14 cm
2235561
10600
379
Jelzés nélkül: Téli utca. Akvarell, papír, sérült. 18x30 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF