Petőfi Sándor: János vitéz. Magyarkuti Béla egészoldalas színes és fekete-fehér képtábláival, valamint fekete-fehér könyvdíszeivel illusztrált. Magyar Kincsek. Bp.,(1940.),Athenaeum, 118 p. + 5 (színes képtáblák.) Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, kijáró lapokkal.