Tétel

Aranyozott üveg bagoly figura, apró kopásokkal, m: 5 cm

Katalognummer:

11277.
Beendet 378. Fernauktion
Gläser

Rufpreis:

1 000 HUF

Beschreibung:

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor