Tétel

Katalognummer:

31346.
Beendet 378. Fernauktion
Militaria

Rufpreis:

170 000 HUF
460,70 EUR, 531,25 USD

Beschreibung:

1992. "A Hazáért" aranyozott, zománcozott jelzett Ag kitüntető jelvény, sorszámozott (003/1000) és 2xklf jelzett Ag miniatűrrel eredeti dobozában. RRR T:1- zománchiba 1992. "For the homeland" gilt, enamelled, hallmarked Ag medallion, with serial number (003/1000) and 2xdiff hallmarked Ag miniature in original box. RRR C:AU enamel error NMK 782.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : ttg