A Ludas Matyi rajzfilm, Dargay Attila illusztrációi után készült poszt... https://www.darabanth.com/de/378-Fernauktion/378.0/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Plakat~2000020/A-Ludas-Matyi-rajzfilm-Dargay-Attila-illusztracioi-utan-keszult-poszter-szeru-tapeta-hasznC3~II2185732
2185732
13474
378
5500
Posters
Rufpreis:
5 500 HUF 14,91 EUR , 17,19 USD
Beschreibung: A Ludas Matyi rajzfilm, Dargay Attila illusztrációi után készült poszter szerű tapéta, használt, helyenként foltos, sérült és ragad, össz. 9 db, kb. 65,5x96,5 cm
: kozár_edit