Szűcs Sándor: A régi Sárrét világa. Bólyai könyvek. [Bp., 1941], Bolyai Akadémia. Kiadói félvászon-kötés. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel. +1943 Magyar Csillag. Szerk.: Illyés Gyula. III. évf. 5. sz. 1943. márc. 1. Papírkötésben, szakadozott borítóval, szétvált kötéssel. Benne Szűcs Sándor: A régi Sárrét világa c. munkáról írt cikkel.