Jelzés nélkül (Csiky András (1894-1971)?): Virágos csendélet. akvarell... https://www.darabanth.com/de/377-Fernauktion/377.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/Jelzes-nelkul-Csiky-Andras-1894-1971-Viragos-csendelet-akvarell-papir-Uvegezett-ker~II2216515
2216515
10577
377
Beschreibung: Jelzés nélkül (Csiky András (1894-1971)?): Virágos csendélet. akvarell, papír. Üvegezett keretben 40x50 cm
: scanner