Verne Gyula: Két évi vakáció I-II. Fordította: Huszár Imre. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Negyedik, egyedül jogosított magyar képes kiadás. Aranyozott, festett, illusztrált kiadói egészvászon kötésben, az egyiknek sérült a gerince, illusztrációkkal.