Tétel

Rufpreis:

1 000 HUF

Beschreibung:

[Sophie Ristaud Cottin (1770-1807)]: Madme Cottin: Amélie Mansfield. Tome Premier, Tome Second. Oeuvres de Madame Cottin Tome Cinquiéme, Tome Sixiéme. Pest, 1828., C. A. Hartleben, 216;214 p. Francia nyelven. Későbbi aranyozott gerincű félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit